Proč my » Chili con Film

Proč my

Proč my

Videa z naší produkce upoutají pozornost od prvního sousta a na jejich vyladěnou chuť nezapomenete ani po konzumaci. Věnujeme důkladnou pozornost přípravám celého natáčení a hlavně skvěle ochucenému scénáři. Máme totiž 3 tajné ingredience, které jsou značkou našich videí.

 1. Chili con Film je jednoduše Michal a Viktor. Máme přehled o všech našich projektech a spolehněte se, že dohlédneme i na ten váš.
  Zní to jako klišé, ale naše služby vám napečeme na míru
  Potřebujete platit celou velkou agenturu, anebo chcete být naším number one?
 2. Pro herce nemusíte chodit daleko – Viktor se věnoval divadlu již od dětství. Kromě toho také může fungovat jako kouč a probudit kvalitní projev na kameru i v tom největším neherci.
  Emoce a technika jsou alfa a omega
  Z druhé strany kamery se o detaily a precizní technické výstupy postará Michal, který videům dodá svou řemeslnou zručnost, cit pro kompozici a každý projekt dotáhne do konce v postprodukci.
 3. K vašemu novému videu vám rádi zpracujeme kompletní vizuální styl, postaráme se o fotografie, tiskový i digitální design nebo marketing.
  Pro větší projekty máme k dispozici řadu specialistů
  Spolu s prvotřídním videem od nás čekejte graficky vyladěné miniatury, neboli thumbnaily, pro sociální média. Máme za to, že vaše prezentace musí být lákavá už od pohledu.

Tímto se řídíme v celé naší tvorbě.

Podle nás příběhy v kvalitním videu musí být správně křupavé a všechny nápady vymačkané začerstva. Žádné polotovary ani hotovky. Rádi si na projektech dáváme záležet a ladíme je, dokud nejsou opečené dozlatova.

Chili con Film

O nás

Každý z nás si prošel vlastní cestu k videím. Oba z trochu jiných směrů, což nám dává výhodu dvou různých pohledů na věc.

Viktor se k audiovizuální tvorbě dostal z divadelních prken. Již od dětství hrával v řadě divadelních souborů. V roce 2007 se ale začal věnovat filmu a to nejen před kamerou, ale i za ní. Vyzkoušel si jaké to je být scénáristou, zvukařem, osvětlovačem, asistentem režie, ale také režisérem. Má za sebou řadu krátkých filmů, ale i propagačních videí či reklam. Rád píše, vymýšlí kreativní příběhy, hraje před kamerou a řídí ostatní herce.

Viktor Hejna 
Creative Director, Co-Owner

Michala videotvorba přitahovala už odmala, když si při prvních videích začínal osvojovat rytmiku střihu a skladbu záběrů. Tuto zálibu propojil s praktickými zkušenostmi na studijním oboru Multimédia a na volné noze začal točit propagační či cestovní videa, eventy a reklamy. Má na kontě 2 podcasty a díky tomu bohaté zkušenosti s audiem. Jeho hlavním přínosem je důkladná příprava, přichází s nekonvenčními řešeními a dotahuje věci do konce.

Michal Šodek 
Technical Director, Co-Owner

Potkali jsme se při natáčení krátkého filmu Sorry v roce 2015. Viktor na mě udělal takový dojem, že obsadil hlavní roli i bez castingu, a od té doby spolupracujeme na videích.

Michal

SEZNAMME SE

Používáním našeho webu akceptujete cookies. Další info

Povolením cookies na našem webu zaručíte nejlepší funkčnost obsahu.
Pokud budete pokračovat v prohlížení beze změny nastavení, anebo kliknete na Povolit, tak s tímto souhlasíte.

Zavřít